Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


Trans System z nagrodami Jubileuszowymi UPS Polska

6 lutego 2018 r. w Radisson Blu Centrum Hotel Warszawa odbyło się doroczne spotkanie władz UPS Polska z przedstawicielami podwykonawców, na którym podsumowano 25 lat działalności UPS Polska.

W trakcie spotkania wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i statuetki za wspólnie przepracowane lata i wkład w budowanie marki UPS. Prowadzone przez Trans System
sp. z o.o. Centrum Operacyjne w Kaliszu otrzymało wyróżnienie za 16 lat współpracy, a Centrum Operacyjne w Bielsku-Białej za 7 lat współpracy.

W trakcie spotkania podsumowano też wykonanie planów w 2017 r oraz zaprezentowano strategię rozwoju na lata kolejne. Miło nam poinformować, że podobnie jak w latach poprzednich, OSP prowadzone przez naszą firmę otrzymały, tym razem, dwa ważne wyróżnienia. Centrum Operacyjne Bielsko-Biała otrzymało nagrodę za I miejsce w kategorii Balanced Score Card, Centrum Operacyjne Kaliszu nagrodę za III miejsce w kategorii BSC. Nagrody z rąk przedstawicieli dyrekcji UPS Polska odebrał Prezes Zarządu Trans System Sp. z o.o. pan Andrzej Kalitowicz w towarzystwie Dyrektora Operacyjnego firmy i za razem Dyrektora Oddziału Kalisz Pawła Koracha oraz Dyrektora Oddziału Bielsko-Biała Daniela Kaźmirowicza.
Created by: Alien eye

Copyright © 2023 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.