Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


Załoga Trans System Rally Team na czwartym miejscu w Dacia Duster Motrio Cup!11 kwietnia 2021 r.
Reprezentująca naszą firmę załoga Andrzej Kalitowicz/Pascal Brodnicki zajęła wysokie czwarte miejsce w swoim debiucie w Dacia Duster Motrio Cup 2021. Pierwsza runda markowego pucharu Dacii została rozegrana podczas rajdu Baja Drawsko w dniach 9-10 kwietnia na Poligonie w Drawsku Pomorskim.

Wyrównana rywalizacja do ostatniego kilometra, pozytywna sportowa atmosfera i radość z powrotu na trasy. Uczestnicy Dacia Duster Motrio Cup rozpoczęli sezon 2021. Na pierwszą rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych do Drawska przyjechało sześć załóg w pucharowych Dusterach. Markowe puchary w motorsporcie od lat są miejscem zaciętej rywalizacji. Identyczne samochody gwarantują, że o wynikach decydują głównie umiejętności zawodników. Nie inaczej było na Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie.Na mecie z identycznym czasem zameldowali się Maciej Grabowski/Adam Binięda i Wojciech Musiał/Daniel Siatkowski! Obie załogi były zszokowane tym, że po ponad 290 kilometrach ścigania mają identyczny co do sekundy czas. Sędziowie wzięli pod uwagę miejsca zajmowane na poszczególnych oesach i zwycięzcami zostali Grabowski/Binięda. Trzecie miejsce zajęli Tadeusz Rzeżuchowski/Wojciech Jermakow.Na czwartym miejscu uplasowali się kolejni debiutanci Andrzej Kalitowicz i Pascal Brodnicki. Długoletni manager Krzysztofa Hołowczyca pilotowany przez słynnego kucharza, zwycięzcę pucharu Dacii w 2019 roku, zmagał się z kłopotami technicznymi i nie mógł wykorzystać pełnego potencjału auta.Andrzej Kalitowicz: „Cieszymy się bardzo, że w naszym debiucie w DDMC 2021 ukończyliśmy ten bardzo trudny i wymagający rajd. Niestety przez większość odcinków specjalnych musieliśmy zmagać się z awariami auta. Początkowo na skutek zalania jednego z przekaźników brakowało naszemu Dusterowi mocy, potem dołączyły się problemy ze skrzynią biegów. To tego złapaliśmy dwa kapcie. Dobrze, że w ogóle jesteśmy na mecie! Do może nie był wymarzony debiut, ale wspólnie z Pascalem poczuliśmy sporą dawkę adrenaliny i jesteśmy pozytywnie nastawieni przed kolejnymi startami.”Rajd był obszernie relacjonowany przez media. Zobacz materiały w Onet.pl: https://sport.onet.pl/dacia-duster-motrio-cup

Markowy puchar jest rozgrywany już po raz piąty. Auta są przygotowywane i obsługiwane przez mechaników zespołu Hołowczyc Racing. Partnerem cyklu jest marka Motrio - partner techniczny Renault. Dustery zdobywają coraz większą popularność w rajdach terenowych. Oprócz sześciu pucharowych załóg, w Drawsku mogliśmy oglądać też Dacie startujące w klasyfikacji Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz w ramach Baja Series.
Created by: Alien eye

Copyright © 2023 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.