Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


Załoga sponsorowana przez Trans System zwyciężyła
w Rajdzie Warmińskim

Rywalizująca w klasie gość załoga Krzysztof Hołowczyc / Łukasz Kurzeja zwyciężyła w Rajdzie Warmińskim, czwartej rundzie Rajdowego Pucharu Polski.

Od początku rajdu trwała zaciekła walka pomiędzy dwoma olsztyńskimi kierowcami: Krzysztofem Hołowczycem jadącym Peugeotem 207 S2000 oraz Zbigniewem Staniszewskim w Mitsubishi Lancer Evo IX. Pierwszy odcinek specjalny padł łupem Staniszewskiego. Hołowczyc momentalnie przystąpił do odrabiania strat i już po kolejnej próbie sportowej był liderem generalki. Prowadzenie utrzymywał aż do piątego odcinka specjalnego, na którym przegrał ze swoim najbliższym rywalem. Suma czasów Hołowczyca oraz Staniszewskiego była jednakowa. Na kolejnych dwóch OSach Hołek był jednak szybszy, a wypracowana na nich przewaga zapewniła mu najlepszy czas w całym rajdzie.

Krzysztof Hołowczyc: Poziom jaki zaprezentował Zbyszek Staniszewski był naprawdę wysoki. To bardzo dobrze, dzięki temu doszło do zaciekłej rywalizacji. Rajd Warmiński był świetnym treningiem przed zbliżającym się Rajdem Polski. Bez względu na liczbę przejechanych kilometrów na testach, bezpośrednia konfrontacja zawsze daje znacznie więcej. Trzeba się bardzo pilnować, jechać czysto i dbać o to żeby nie uszkodzić samochodu. Bardzo się cieszę, że taka jazda przyniosła zwycięstwo naszej załodze. Zdaję sobie sprawę, że można było pojechać trochę szybciej, że było na trasie kilka miejsc, gdzie można było urwać kilka sekund, ale na to przyjdzie jeszcze czas podczas Rajdu Polski.

Kolejnym startem załogi będzie Rajd Polski, eliminacja Rajdowych Mistrzostw Europy. Rajd zostanie rozgrywany na mazurskich szutrach w dniach 4-6 czerwca.

Nieoficjalna klasyfikacja końcowa w kategorii Gość

1. Hołowczyc / Kurzeja Peugeot 207 S 2000 31:55
2. Satniszewski / Korzeniewski Mitsubishi Lancer Evo IX +6:8
3. Kuchar / Dymurski Peugeot 207 S 2000 +17,4
4. Rzeźnik / Mazur Skoda Fabia S 2000 +1:30,9
5. Ruta / Rozwadowski Peugeot 207 S 2000 +2:11,8
6. Predko / Sadowski Suzuki Swift S 1600 +2:39,2
7. Pawliński / Bil Subaru Impreza +4:36,0
8. Maciejewski / Kowalski Ford Fiesta +4:37,8
9. Oleksowicz / Rathe Subaru Impreza +5:08,4

Created by: Alien eye

Copyright © 2023 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.