Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


Otwarcie oddziału UPS Bielsko-Biała

03 sierpnia 2013 roku w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu logistycznego, ulokowanego przy ulicy Piekarskiej 130. Jednostka co prawda rozpoczęła swoją działalność w nowym miejscu już we wrześniu 2012 roku, jednak część prac wykończeniowych obiektu miała miejsce dopiero w pierwszym półroczu 2013 roku. W sierpniu nastąpiło oficjalne otwarcie w pełni gotowego do pracy oddziału.

W uroczystości otwarcia obiektu wzięło udział wielu znamienitych gości, przyjaciół oraz kluczowych klientów oddziału UPS Bielsko-Biała. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała V-ce Prezes firmy Trans System, Pani Elżbieta Bogusz wraz z Krzysztofem Hołowczycem.

Każdy z zaproszonych gości mógł zobaczyć jak wygląda magazyn logistyczny „od kuchni”, zapoznać się ze specyfiką pracy kurierów, obejrzeć z bliska specjalistyczne auta kurierskie, wyposażone w specjalne półki transportowe oraz bezpośrednie przejście z kabiny kierowcy do części załadunkowej.

Nowy obiekt w Bielsku-Białej posiada magazyn operacyjny o łącznej powierzchni 2800m2 i jest jedynym z nielicznych oddziałów w Polsce, w którym wszystkie auta kurierskie ładowane są wewnątrz magazynu, bezpośrednio przy rolce załadunkowej. Obiekt posiada również biura i pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni blisko 340m2.

W Przedstawicielstwie BBA pracuje aktualnie 39 kurierów, jednak powierzchnia magazynowa pozwoli w przyszłości na jednoczesną obsługę nawet 50 aut kurierskich. Aktualnie oddział Bielsko-Biała obsługuje 30 specjalistycznych aut kurierskich, wyposażonych w półki transportowe, co znacznie przyśpiesza pracę kurierów oraz bezpośrednio wpływa na jakość i bezpieczeństwo obsługiwanych przesyłek.

Podczas uroczystości odbyło się losowanie nagród. Przy odrobinie szczęścia można było wygrać przejażdżkę samochodem rajdowym z Krzysztofem Hołowczycem za kierownicą. Przejazdy odbywały się po terenach leżących wokół obiektu.

Każdy z gości biorących udział w uroczystości miał też możliwość bezpośredniej rozmowy z Mistrzem kierownicy oraz uzyskania autografu ze specjalną dedykacją. Krzysztof Hołowczyc podczas spotkania z zaproszonymi gośćmi opowiadał także o swoich przeżyciach podczas rajdów Dakar, a każdy z uczestników mógł osobiście zamienić z nim kilka słów osobiście.

„Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i pieczołowitości z jaką ten obiekt został przygotowany. W moim zawodzie sam mam do czynienia z elementami logistyki, bo muszę możliwie najszybciej i jednocześnie bezpiecznie dowieźć siebie, mojego pilota i samochód rajdowy do mety. Im szybciej to zrobię, tym lepszy osiągnę wynik. W logistyce jest podobnie, a patrząc na nowy oddział w Bielsku-Białej mogę śmiało powiedzieć, że przesyłki są tu w dobrych rękach i na pewno bezpiecznie i na czas będą trafiały do swoich odbiorców” – powiedział Krzysztof Hołowczyc podczas uroczystości.

Imprezę uświetnił koncert fortepianowy oraz specjalnie przygotowany na tą okazję, wykwintny poczęstunek.

Impreza zakończyła się wspólnymi rozmowami uczestników. Takie bezpośrednie spotkanie pozwoliło na bliższe poznanie się z obecnymi oraz przyszłymi klientami, co z pewnością będzie miało kluczowe znaczenie dla przyszłego, owocnego rozwijania wspólnego biznesu.Created by: Alien eye

Copyright © 2024 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.