Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


O firmie

Spółka Trans System została założona w 2001r Początkowy zakres działalności oscylował w branży elektronicznej. Po kilku latach po wnikliwej analizie rynku i tendencji wzrostu poszczególnych sektorów, stworzono strategię rozwoju Spółki umiejscawiając ją w branży specjalistycznych usług logistycznych. W 2008 roku zostały dokonane zmiany łącznie ze zmianą nazwy, zakresu działalności reprezentacji, jak i udziałowców. W roku 2009 w I kwartale zaczęto wprowadzać przygotowaną koncepcję planu rozwoju firmy .

UPS - partner strategiczny

Partnerem strategicznym firmy Trans System jest UPS Polska - światowy lider w sektorze firm kurierskich. W wyniku wspólnych negocjacji podpisana została umowa na prowadzenie Oddziału - UPS w Kaliszu i Hub-u w Koninie oraz umowa na obsługę 5 linii transportowych na zestawy samochodów ciężarowych z przyczepami i ciagników siodłowych z naczepami, pomiędzy oddziałem a głównymi Sortowniami w Kraju (Warszawa, Krosniewice).

Współpraca polega na dostarczaniu i odbieraniu przesyłek krajowych i zagranicznych na podległym terenie, prowadzimy również dział customer service, usługi sortowania magazynowania, prowadzenie rozliczeń finansowych, pozyskiwanie nowego klienta.

Wszystkie czynności, które wykonujemy są zgodne z procedurami UPS obowiazujacymi na całym świecie, które to oceniane są przez Balance Scord Card. Warto również wspomnieć, iż w miesiącu XI 2009 uzyskaliśmy wynik w BSC nr 1 w Polsce.

Od września 2012 roku Trans System prowadzi oddział UPS Bielsko-Biała, który posiada magazyn operacyjny o łącznej powierzchni 2800m2 i jest jedynym z nielicznych oddziałów UPS w Polsce, w którym wszystkie auta kurierskie ładowane są wewnątrz magazynu, bezpośrednio przy rolce załadunkowej. Powierzchnia magazynowa pozwala na jednoczesną obsługę nawet 50 aut kurierskich. więcej >

Licencje i uprawnienia

Spółka Trans System posiada licencję na wykonywanie Krajowego Transportu Rzeczy, jak również certyfikaty kompetencji zawodowych na Krajowy i Miedzynarodowy Przewóz Rzeczy.

Plany rozwoju

Trans System planuje dalej rozwijać się w kierunku wyspecjalizowanych usług kurierskich.
W tym celu zamierzamy rozpocząć realizację planów inwestycyjnych dotyczących centrum logistycznego i wdrożeniu nowych technologii.

Created by: Alien eye

Copyright © 2023 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.