Specjalistyczne usługi kurierskie

Trans System

Sumienność i rzetelność ludzi oraz niezawodność sprzętu to nasze główe atuty.

Maciej Wisławski


Trans System

Aktualności

Start załogi Trans System Rally Team w Baja Riverside Węgrzech

11 maja 2021 r. Pomimo świetnego początku i prowadzenia w kategorii T2, występ naszej załogi Andrzej Kalitowicz/Grzegorz Konczak zakończył się wycofaniem z rajdu na czwartym odcinku specjalnym z powodu awarii technicznej samochodu. »

Trans System Rally Team przygotowuje się do startu w Riverside Baja na Węgrzech

2 maja 2021 r. Reprezentujący barwy naszego zespołu Andrzej Kalitowicz wziął udział w testach rajdowych zespołu Hołowczyc Racing na poligonie w okolicach Giżycka na Mazurach. »

Załoga Trans System Rally Team na czwartym miejscu w Dacia Duster Motrio Cup!

11 kwietnia 2021 r. Reprezentująca naszą firmę załoga Andrzej Kalitowicz/Pascal Brodnicki zajęła wysokie czwarte miejsce w swoim debiucie w Dacia Duster Motrio Cup 2021. »

Babcia, Hołowczyc i Wisławski na trasach Barbórki

Na trasie tegorocznego Rajdu Barbórka tradycyjnie zobaczyliśmy wiele znanych nazwisk. Jedną z największych atrakcji dla fanów sportów motorowych była wizyta Krzysztofa Hołowczyca, który na warszawskich odcinkach pojawił się wspólnie z równie legendarnym Maciejem Wisławskim. »

Hołowczyc drugi w Columna Medica Baja Poland 2018

Krzysztof Hołowczyc wywalczył drugie miejsce w tegorocznym rajdzie Columna Medica Baja Poland 2018. Pięciokrotny triumfator Baja Poland na mecie w Szczecinie zameldował się z 3 minutami i 34 sekundami straty do zwycięzcy Jakuba Przygońskiego. »

Hołowczyc triumfuje w Baja Poland 2015

Krzysztof Hołowczyc (Mini All 4 Racing), pilotowany przez Łukasza Kurzeję, w świetnym stylu wygrał rajd Lotto Baja Poland. Jest to już piąte zwycięstwo Hołowczyca w tym rajdzie. »

Historyczne podium Hołowczyca w Rajdzie Dakar!

Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Farncuza Xaviera Panseri, ponownie zapisał się złotą czcionką na kartach historii polskiego motorsportu, tym razem jako pierwszy Polak, który stanął na podium Rajdu Dakar w królewskiej kategorii samochodów. »

Hołowczyc zdobył Puchar Świata!

Krzysztof Hołowczyc wygrał rajd Baja Portalegre 500 i zdobył Puchar Świata w Rajdach Cross Country. To najwyższe trofeum w tej dyscyplinie sportu samochodowego przypadło w tym roku załodze Monster Energy X-raid TEAM Krzysztof Hołowczyc/Andreas Schulz startującej samochodem MINI All 4 Racing. »

Hołowczyc zwycięzcą rajdu Baja Poland 2010

Załoga Krzysztof Hołowczyc/Jean–Marc Fortin pewnie wygrała rajd Baja Poland 2010. Prawie wszystkie odcinki specjalne rajdu zdecydowanie wygrał Hołowczyc, uzyskując ponad 30 minut przewagi nad rywalami. To pierwsze zwycięstwo popularnego Hołka w rajdzie cross-country w Polsce. »

Hołowczyc na podium Baja España Aragon

Krzysztof Hołowczyc, startujący w barwach Trans System, wraz z pilotem Jean-Marc Fortin zajęli trzecie miejsce w rajdzie Baja España Aragon. Wysoka lokata w rajdzie dała Hołowczycowi pozycję lidera w łącznej klasyfikacji Międzynarodowego Pucharu FIA w Rajdach Cross-Country Bajas. »

Załoga sponsorowana przez Trans System zwyciężyła w Rajdzie Warmińskim

Rywalizująca w klasie gość załoga Krzysztof Hołowczyc / Łukasz Kurzeja zwyciężyła w Rajdzie Warmińskim, czwartej rundzie Rajdowego Pucharu Polski. »

Created by: Alien eye

Copyright © 2023 by Trans System Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone.